ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do grona naszych partnerów biznesowych i zapewniamy, że wzajemna współpraca będzie dla Państwa satysfakcjonująca i zyskowna.

Na wstępie pragnę krótko zaprezentować naszą firmę i nasze usługi w zakresie pralnictwa.
Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Stawigudzie przy ul. Mazurskiej 13

Wykonywane usługi:
Pranie i prasowanie odzieży- klient indywidualny i instytucjonalny, pranie i prasowanie bielizny hotelowej, restauracyjnej, prasowanie koszul, prasowanie pozostałej odzieży, maglowanie, sprzedaż chemii gospodarczej zagranicznej.

Infrastruktura: ok. 100 m2 hali przeznaczonej na pralnię i prasowalnię w Stawigudzie, - ok. 50 m2 lokal handlowo-usługowy przeznaczonego jako Punkt Przyjmowania i Odbioru odzieży, bielizny oraz wykorzystywany do sprzedaży chemii gospodarczej w Olsztynie przy ul. Kościuszki 92.

Sposób pracy z Klientami:
- Każdy Klient obsługiwany jest indywidualnie w zależności od potrzeb. Sposób zlecania usług odbywa się na kilka sposobów: drogą mailową, telefonicznie bądź osobiście. Jeśli zaistnieje potrzeba organizujemy transporty z pralni do miejsca wyznaczonego przez Klienta.

Jesteśmy firmą stale rozwijającą się: Działalność naszą rozpoczęliśmy od świadczenia usług Prasowania Koszul z odbiorem i dostawą. Jednak zwiększająca się liczba Klientów i zapotrzebowanie na kompleksowe usługi z zakresu pralnictwa stały się pozytywnym bodźcem do dalszego rozwoju a tym samym spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Obecnie pracujemy nad wdrożeniem kolejnego projektu dotyczącego rozbudowy naszej Firmy w zakresie zwiększenia liczby urządzeń oraz jesteśmy na etapie finalizowania zakupu kolejnych maszyn piorąco-suszących aby móc obsłużyć powiększające się grono zadowolonych Klientów. Zapraszam do zapoznania się z krótką ofertą cenową oferowanych przez Nas usług. Wszelkie zapytania bądź wątpliwości będziemy rozwiązywać na bieżąco.

Cena i ich negocjacja zależna jest od ilości miesięcznych zleceń. Każda oferta ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb, oferujemy również pranie i prasowanie garderoby dla gości hotelowych lub pensjonatów. Do w/w cen wliczonych jest transport na terenie Olsztyna oraz okolic do 15 km. Za świadczone usługi wystawiamy faktury. Z uwagi na fakt, iż specjalizujemy się również w sprowadzaniu i sprzedaży środków piorących z zagranicy, proces prania, prasowania, maglowania wykonujemy stosując tylko i wyłącznie najlepsze, ekologiczne środki posiadające stosowne atesty . Jeśli zainteresuje Państwa nasza oferta proszę o kontakt w celu umówienia spotkania i ustalenia szczegółów współpracy.

Zostań naszym partnerem i przekonaj się, że wysoka jakość i terminowość to podstawa naszej codziennej pracy.